Opinie pacjentów

Mam 50 lat stwierdziłam że to najwyższy czas by więcej uwagi poświęcić SOBIE, początkiem była wizyta u Pani Diany. Duże zaskoczenie spodziewałam się tyrady na temat jak się prawidłowo odżywiać a tymczasem spokojna rozmowa o moich nawykach żywieniowych, oczekiwaniach. Zaczęłam stosować program żywieniowy w lipcu 2016 r efekty: śpię jak dawniej, czuję się wypoczęta, objawy menopauzy prawie ustąpiły, mam ładną cerę oraz włosy i paznokcie jednym słowem chcę się żyć!!!! A i jeszcze efekt "uboczny" 10 kg mniej, wzmożony apetyt ...

Menopauza

Poznaj inną historię

Zrzucić można w każdym wieku!

Chciałam zrobić coś dla siebie i poczuć się lepiej, bo pomimo, że jestem osobą aktywną fizycznie, wskazówka wagi uparcie podnosiła się do góry.

czytaj więcej

Zgubiłam 30 kg a zyskałam dobre samopoczucie!

  • Agnieszka (35l.), Myslenice
  • 30 kg w 1 rok
  • Kobieta
  • 17 stycznia, 2017

Kluczem do każdego sukcesu jest wytrwałość. To własnie dzieki determinacji, wsparciu najbliższych i opiece Pani Dietetyk udało mi się zrzucić 30 kg w rok. Wydawało mi sie to nieprawdopodobne, aby jeść więcej i chudnąć. Ale to naprawdę możliwe - jestem tego żywym dowodem!

ZRZUCIŁAM 30 KG I CZUJĘ SIĘ WYŚMIENICIE

Do Poradni Pani Diany trafiłam kierowana głównie pobudkami zdrowotnymi. Odczuwałam również dyskomfort psychiczny i fizyczny wynikający z otyłości, z którą się borykałam. Przez rok udało mi się zrzucić 30 kg i co ważne już prawie kolejny rok udaje mi się tę wagę utrzymać.

Najtrudniejszym był dla mnie pierwszy etap diety - początkowe tygodnie, kiedy zapoznawałam się z jadłospisem przygotowanym przez panią Dianę i krok po kroku wprowadziłam zmiany w swoim odzywianiu. Teraz jest to sposób na życie nie tylko dla mnie, ale także dla całej mojej rodziny.

ZDROWE NAWYKI DLA CAŁEJ RODZINY

Bardzo cieszy mnie to, że stosując dietę nauczyłam także córkę jeść zdrowo. Moja córeczka bierze ze mnie przykład i często je ze mną np. owsiankę z owocami. To właśnie śniadania stały się moim ulubionym posiłkiem w ciągu dnia, chociaż dawniej nie jadłam ich wcale.

BEZ WSPARCIA BYŁOBY MI TRUDNO

Czy miałam chwile załamania? Miliony... Ale kto ich nie ma? Najważniejsza jest tylko wytrwałośc i samozaparcie. Pomaga na pewno wsparcie ze strony rodziny i dietetyka. I cotygodniowe wizyty kontrolne, dzięki którym nie tylko mogłam sprawdzić swoje postępy, ale także porozmawiać o diecie i rozwiać wszelkie żywieniowe wątpliwości.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Diany Kęsek z Poradni Dobry Dietetyk w Myślenicach

Pani Agnieszka jest osobą o wyjątkowej sile woli i samozaparciu. Cenię w niej cierpliwośc jaką się wykazała i sumienność w spełnianiu moich zaleceń. Pomimo tego, że pierwsze tygodnie diety były dla niej ciężkie, bo początkowo kilogramy spadały bardzo powoli, nie poddała się i teraz cieszy się zdrowszym życiem i 30 kg mniej. Gratulacje Pani Agnieszko!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ