Opinie pacjentów

Witam! Kilka miesięcy temu wybrałam się do poradni Pani Diany, chciałam zrzucić nadmiar kilogramów po ciąży. Kontakt do Pani Diany dostałam od znajomej, zadzwoniłam i umówiłam się na wizytę. Dzisiaj jestem 17 kg lżejsza i dużo lepiej się czuję.Do celu zostało mi jeszcze kilka miesięcy ale odchudzanie z Panią Dianą to czysta przyjemność.Smaczne i zdrowe potrawy mogę także podawać mojemu dziecku i wyrabiać w nim zdrowe nawyki żywieniowe. Pani Diana bardzo miła,sympatyczna kobieta zawsze z uśmiechem na twarzy zawsze bardzo ...

Paulina

Poznaj inną historię

Nawet tak zapracowany człowiek jak ja ma szansę na sukces!

Chciałabym przedstawić Wam historię Pana Pawła, który pojawił się w moim Gabinecie Dietetycznym 24 lutego 2016 roku. Kiedy pierwszy raz sprawdziliśmy wagę i skład ciała mój Podopieczny ważył 101,1 kg, a 32,3% jego ciała stanowiła tkanka tłuszczowa.

czytaj więcej

Zgubiłam 30 kg a zyskałam dobre samopoczucie!

  • Agnieszka (35l.), Myslenice
  • 30 kg w 1 rok
  • Kobieta
  • 17 stycznia, 2017

Kluczem do każdego sukcesu jest wytrwałość. To własnie dzieki determinacji, wsparciu najbliższych i opiece Pani Dietetyk udało mi się zrzucić 30 kg w rok. Wydawało mi sie to nieprawdopodobne, aby jeść więcej i chudnąć. Ale to naprawdę możliwe - jestem tego żywym dowodem!

ZRZUCIŁAM 30 KG I CZUJĘ SIĘ WYŚMIENICIE

Do Poradni Pani Diany trafiłam kierowana głównie pobudkami zdrowotnymi. Odczuwałam również dyskomfort psychiczny i fizyczny wynikający z otyłości, z którą się borykałam. Przez rok udało mi się zrzucić 30 kg i co ważne już prawie kolejny rok udaje mi się tę wagę utrzymać.

Najtrudniejszym był dla mnie pierwszy etap diety - początkowe tygodnie, kiedy zapoznawałam się z jadłospisem przygotowanym przez panią Dianę i krok po kroku wprowadziłam zmiany w swoim odzywianiu. Teraz jest to sposób na życie nie tylko dla mnie, ale także dla całej mojej rodziny.

ZDROWE NAWYKI DLA CAŁEJ RODZINY

Bardzo cieszy mnie to, że stosując dietę nauczyłam także córkę jeść zdrowo. Moja córeczka bierze ze mnie przykład i często je ze mną np. owsiankę z owocami. To właśnie śniadania stały się moim ulubionym posiłkiem w ciągu dnia, chociaż dawniej nie jadłam ich wcale.

BEZ WSPARCIA BYŁOBY MI TRUDNO

Czy miałam chwile załamania? Miliony... Ale kto ich nie ma? Najważniejsza jest tylko wytrwałośc i samozaparcie. Pomaga na pewno wsparcie ze strony rodziny i dietetyka. I cotygodniowe wizyty kontrolne, dzięki którym nie tylko mogłam sprawdzić swoje postępy, ale także porozmawiać o diecie i rozwiać wszelkie żywieniowe wątpliwości.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Diany Kęsek z Poradni Dobry Dietetyk w Myślenicach

Pani Agnieszka jest osobą o wyjątkowej sile woli i samozaparciu. Cenię w niej cierpliwośc jaką się wykazała i sumienność w spełnianiu moich zaleceń. Pomimo tego, że pierwsze tygodnie diety były dla niej ciężkie, bo początkowo kilogramy spadały bardzo powoli, nie poddała się i teraz cieszy się zdrowszym życiem i 30 kg mniej. Gratulacje Pani Agnieszko!

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ