Opinie pacjentów

Polecam z czystym sumieniem Panią Dianę jej przepisy są świetne i dopasowane do mojego stylu życia i potrzeb, kilogramy lecą a to najważniejsze. Zawsze mogę liczyć na szybką odpowiedz telefoniczną jeśli cos nie wiem.Do Pani Diany trafiłam jakiś czas temu gdy po ciązy zostało mi dobrych kilkanaście kilogramów, mimo że karmiłam miałam dobraną tak dietę że chudłam,a maleństwo na tym w żaden sposób nie ucierpiało wręcz przeciwnie.

Alina

Poznaj inną historię

Zgubiłam 30 kg a zyskałam dobre samopoczucie!

Kluczem do każdego sukcesu jest wytrwałość. To własnie dzieki determinacji, wsparciu najbliższych i opiece Pani Dietetyk udało mi się zrzucić 30 kg w rok. Wydawało mi sie to nieprawdopodobne, aby jeść więcej i chudnąć. Ale to naprawdę możliwe - jestem tego żywym dowodem!

czytaj więcej

Zrzucić można w każdym wieku!

  • Maria (56l.), Myślenice
  • 24 kg w 10 miesięcy
  • Kobieta
  • 13 lutego, 2017

Chciałam zrobić coś dla siebie i poczuć się lepiej, bo pomimo, że jestem osobą aktywną fizycznie, wskazówka wagi uparcie podnosiła się do góry.

Pomimo swoich pięćdziesięciu paru lat postanowiłam zawalczyć o swoje zdrowie...

Swoją przygodę z Poradnią Dobry Dietetyk w Myślenicach rozpoczęłam 12 lutego 2016 roku. Chciałam zrobić coś dla siebie i poczuć się lepiej, bo chociaż jestem osobą aktywną fizycznie, wskazówka wagi uparcie podnosiła się do góry.  Na pierwszej wizycie moja waga wynosiła 97,4 kg i pomimo swoich pięćdziesięciu paru lat postanowiłam zawalczyć o swoje zdrowie.

Najtrudniejszy jest zawsze pierwszy krok...

 Bardzo denerwowałam się przed spotkaniem z Panią Dianą, bo musiałam przyznać się do moich „żywieniowych grzechów”. Nie wiedziałam też co mnie czeka, jeśli chodzi o samą dietę. Pierwsza wizyta okazała się przełomowym etapem w przypadku mojego podejścia do całej sprawy.

Okazało się, że świetnie zorganizowałam sobie czas i regularne posiłki nie stanowiły dla mnie większego problemu. Przygotowane przez dietetyka listy sprawunków ograniczyły moje problemy z zakupami – kupowałam tylko to, co potrzebne i ograniczyłam straty w mojej lodówce. Szybko przestałam myśleć o przygotowanych przez Panią Dianę jadłospisach jako o diecie – po prostu zaczęłam zdrowo jeść. Gdy przyszła wiosna, kiedy tylko mogłam wsiadałam na rower.

Najważniejszy jest jasno obrany cel...

Czy było trudno? Nie, bo cały czas miałam przed oczami cel i z tygodnia na tydzień widziałam jak moje ciało się zmienia, a ja robię się coraz szczuplejsza. To była moja nagroda. Oczywiście zdarzały się dni, kiedy miałam ochotę zjeść coś, co miało mało wspólnego ze zdrowym odżywianiem. Ale wtedy myślałam o tym jak źle się czułam, kiedy szukałam w sklepie ubrań i musiałam wybierać nie te, które mi się podobają, ale te które są w dostępnym dla mnie rozmiarze. To było dla mnie skuteczną mobilizacją, jak również cotygodniowe wizyty kontrolne. Byłoby mi wstyd pójść na kontrolę do Pani Dietetyk i nie schudnąć, dlatego starałam się, a już 8 grudnia 2016 roku na wadze zobaczyłam 73,1 kg. To był wspaniały prezent świąteczny.

Mnóstwo moich koleżanek i członków mojej rodziny poszło moim śladem i teraz zrzuca kilogramy pod okiem Pani Diany. Polecam każdemu Poradnię Dobry Dietetyk – ani wiek, ani tryb życia, ani nic innego nie stanowi przeszkody, żeby żyć zdrowiej. Największą barierą do pokonania jesteśmy my sami. Mi udało się ją przełamać i mam nadzieję, że wiele osób moja historia przekona, że warto spróbować.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Diany Kęsek z Poradni Dobry Dietetyk w Myślenicach

Pani Marysia jest niezwykle ciepłą, optymistycznie nastawioną do świata osobą. To właśnie dzięki jej entuzjazmowi i niezwykłej sile woli osiągnęła tak wspaniałe rezultaty. Ogromnie doceniam starania, ogrom pracy i poświecenia z jakim Pani Maria dążyła do celu. Razem z Nią cieszę się, kiedy opowiada jak wiele zmieniło się w jej życiu, bo nic nie daje takiej satysfakcji z wykonywanej pracy jak uśmiech Pacjenta.

POKAŻ