<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=543073023294468&ev=PageView&noscript=1" />

Dlaczego warto?

Poradnia Dietetyczna, którą prowadzę stanowi jedną z placówek ogólnopolskiej sieci DOBRY DIETETYK℠, specjalizującej się w poradnictwie dietetycznym. Jest ona obecnie czołowym i najbardziej rozbudowanym zespołem poradni żywieniowych w Polsce.

Na tle pozostałych gabinetów wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego pacjenta, obszerny program opieki nad nim i wysoka jakość świadczonych usług.

O standard usług w Poradniach naszej sieci dba Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠.


Przygotowywane przez nas programy żywieniowe uwzględniają indywidualne zapotrzebowanie i wymagania pacjentów. Podczas tworzenia planów dietetycznych skupiamy się na wielu różnorodnych czynnikach, takich jak: stan zdrowia, skład ciała, poziom aktywności fizycznej, wyniki badań laboratoryjnych, preferencje kulinarne, nietolerancje pokarmowe itd.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy jadłospis był starannie przygotowany po uprzednim dokładnym przemyśleniu. Nie przekazujemy zatem naszym pacjentom jadłospisów w trakcie wizyty.

Koncentrujemy się na poradnictwie żywieniowym bez konieczności zakupu jakichkolwiek suplementów czy innych produktów. Naszym celem jest dietetyka, a nie działania handlowe pod przykrywką usług dietetycznych.


Podejmujemy współpracę z lekarzami i różnymi specjalistami z pozostałych działów medycyny, co pomaga nam w rozstrzygnięciu bardziej skomplikowanych przypadków.

Regularnie bierzemy udział w różnego rodzaju szkoleniach, konferencjach i kursach organizowanych przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠. Nasza chęć nieustannego doskonalenia i poszerzania wiedzy przejawia się również w uczestnictwie w warsztatach organizowanych przez jednostki dydaktyczne i uczelnie wyższe.


Dzięki dobrze przygotowanym rozwiązaniom informatycznym zapewniony jest stały kontakt pomiędzy wszystkimi dietetykami naszej sieci. Tworzymy jeden zespół oparty na tych samych aspiracjach, dzielimy się doświadczeniami zawodowymi i służymy wzajemnie radami.


Przygotowywane w naszych poradniach dietetycznych programy zywieniowe cechuje nie tylko najwyższa jakośc merytoryczna, ale równie wysoka jakość wydania.

POKAŻ